O firmie

TaxiVan24 to sieć stworzona z myślą o klientach potrzebujących samochodów typu van oraz samochodów klasy wyższej.

Posiadamy następująca flotę samochodów: Van (6-8 pasażerów) PSA-Jumpy, Expert, Scudo, Mercedesy Vito, VW T5 , Renault Trafic , VW Sharan oraz samochody osobowe : Mercedesy E-Klasy, Skody Superb, Audi A6.

TaxiVan24 nie współpracuje z przypadkowymi kierowcami. Wszystkich naszych kierowców łączy wspólna współpraca i wieloletnie doświadczenie. Jest to nasz zawód , który wykonujemy profesjonalnie. Takie podejście gwarantuje obsługę na poziomie niedostępnym w innych sieciach Taxi.

TaxiVan24 poza kursami miejskimi i pozamiejskimi oferuje transfery ze wszystkich lotnisk w Polsce, miedzy innymi z Krakówa, Pyrzowic, Rzeszowa i Warszawy. Oferujemy także obsługę wesel, wycieczek ( Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz Birkenau w Oświęcimiu, Zakopane, Częstochowa). Ponadto oferujemy przewóz przesyłek mało i średnio gabarytowych, przewóz ważnych dokumentów (ekspresowo) oraz odstawienie samochodu klienta pod wskazany adres. Zawsze staramy się dostosować do wymagań i oczekiwań klienta. TaxiVan24 w standardzie oferuje dobrej klasy samochody z klimatyzacją.

Naszych kierowców cechuje doświadczenie i uczciwość oraz znajomość języka obcego – bez żadnych dopłat i ukrytych kosztów. W naszej sieci mimo tego, iż jedziesz Van-em, płacisz jak za normalne TAXI. TaxiVan24 to Twoje zadowolenie i bezpieczny przejazd w miłej atmosferze. Do Państwa dyspozycji mamy dodatkowo do zaproponowania busy 20 – osobowe marki Mercedes Sprinter oraz autokary 50 – osobowe.


Zapraszamy do korzystania z Naszych usług.